ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Nasza oferta, na którą składa się doradztwo reklamowe i techniczne w zakresie projektowania materiałów POS oraz ich produkcja, skierowana jest do wszystkich dystrybutorów i wytwórców produktów przemysłowych i spożywczych, działających w bezpośrednich i pośrednich kanałach dystrybucji.

Każdy produkt rynkowy można wyeksponować w punkcie sprzedaży. Dlatego, zgłaszają się do nas Firmy z różnych branż, od typowo przemysłowych – produkcja materiałów budowlanych, odzieży, elektroniki, kosmetyków, środków farmaceutycznych – po wytwórców artykułów spożywczych – FMCG.

Różne branże, to różne podejście do sposobu ekspozycji produktów. Stojak na worki z gładzią gipsową i stojak na lizaki będzie pełnił tę samą funkcję, np. podajnika.

Jednak, w każdym z przypadków zastosujemy inne:

  • rozwiązania konstrukcyjne;
  • metody wizualnego oddziaływania na grupę docelową;
  • umiejscowienie w przestrzeni dostępnej na terenie punktu sprzedaży.

Oddzielne są również zasady projektowania materiałów POS dla różnych kanałów dystrybucji – stojak na chipsy do supermarketu posiada odrębne cechy wizualne i konstrukcyjne niż stojak na ten sam produkt z przeznaczeniem do sklepu osiedlowego o powierzchni mniejszej niż 50m².

Przychodząc do naszej Firmy nawiązujesz współpracę nie tylko z producentem materiałów POS, w sensie: dział projektowania, narzędziownia, prototypownia, linia produkcyjna, pakowalnia czy dział spedycji. Przychodząc do Nas nawiązujesz współpracę z Firmą zorientowaną w rynku, dzięki czemu pomożemy Ci we wdrożeniu założeń Twojej kampanii POS.

Dostarczamy naszym Klientom produkt kompletny pod względem technicznym i wizualnym, dopasowany do założeń kampanii reklamowej; produkt posiadający wszystkie cechy określone miejscem ekspozycji lub regułami narzucanymi przez dystrybutorów.