ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Stojaki reklamowe z metalu

Producent stojaków metalowych oraz wyrobów z drutu

Pełnią nie tylko funkcję praktyczną, lecz także reklamową i estetyczną – mowa o metalowych stojakach reklamowych. Sztuką jest znaleźć takiego producenta, który nie tylko zrozumie nasze potrzeby, ale i dopasuje do nich swoje wyroby.

Takim właśnie producentem jesteśmy i bardzo cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która na przestrzeni wielu lat działalności w branży wypracowała skuteczny model pracy, pozwalający nam realizować wszystkie procesy produkcyjne z najwyższą starannością.

Dysponujemy także zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, dzięki któremu nasze możliwości produkcyjne są niemal nieograniczone. Wykonujemy zarówno standardowe stojaki w wielu różnorodnych wariantach oraz kształtach, jak również możemy przygotować je zgodnie z indywidualnym projektem Klienta.

Jesteśmy otwarci na każdy projekt i z chęcią zrealizujemy Twoją wizję, dostarczając Ci produkt dopasowany i w pełni odpowiadający Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim produkcie, a w zamian otrzymasz od nas profesjonalne doradztwo w zakresie stojaków metalowych oraz koncept konstrukcji odpowiadający Twoim potrzebom.