ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Projektowanie i produkcja stojaków, regałów reklamowych – displaye, standy

Szukasz doświadczonego producenta stojaków reklamowych, który będzie nie tylko dostawcą usługi czy towaru, ale również partnerem, który w pełni zrozumie Twoją wizję i oczekiwania? Trafiłeś doskonale. Po wejściu we współpracę z naszą firmą otworzymy przed Tobą szeroką ofertę materiałów POS obejmującą stojaki reklamowe, regały oraz displaye..

Posiadamy możliwości technologiczne zaopatrywania w displaye reklamowe firm z dowolnych branż. Dopasujemy nasze regały reklamowe do każdego rodzaju produktu, który bierze udział w Twojej kampanii promocyjnej i jednocześnie doradzimy, który z naszych stojaków, sprawdzi się lepiej. Realizujemy zlecenia oparte na gotowych projektach dostarczonych przez Klienta, jak i takie, w których opracowujemy koncepcję dotyczącą zastosowania stojaków reklamowych wraz z ich początkowym zaprojektowaniem. Do naszego asortymentu należą stojaki reklamowe o najrozmaitszych konstrukcjach i wyglądzie, wykonane z różnorodnych materiałów.

 

Klientom możemy zaoferować następujące rozwiązania:

  • stojaki reklamowe z kartonu
  • stojaki reklamowe z metalu
  • stojaki reklamowe z tworzywa
  • stojaki reklamowe z drewna

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowujemy również displaye reklamowe oraz standy kartonowe w niekonwencjonalnych połączeniach materiałowych, z zastosowaniem różnych technologii – neonów, ekranów LED, systemów audio.

Skontaktuj się z nami!