ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Nie jesteśmy jedynie „biorcą briefów”

Nie ograniczamy się do wykonania wizualizacji stojaka na podstawie briefu, który nam dostarczysz. Staramy się wychodzić z inicjatywą, podpowiadać.

Klienci zapamiętują nas za szeroki zakres obsługi. Widząc nasze działania, nasi Zleceniodawcy wiedzą, że nie podsuwamy materiałów POS do kampanii produktowych na ślepo – to samo dotyczy sposobu wdrażania produktów do sklepów –, ale udzielamy przemyślanych porad, które mają potwierdzenie w praktyce i skutkują efektywnym zwiększaniem sprzedaży.

Klienci pracując latami na danych produktach często są zamknięci na określone rozwiązania. Wchodząc z Nami w współpracę mogą liczyć na nasze świeże spojrzenie.

 

Jeżeli poszukujesz Firmy, która nie tylko dostarcza stojaki reklamowe czy inaczej nazywane ekspozytory reklamowe, lecz również angażuje się w cały proces przygotowania kampanii produktowej, to trafiłeś pod właściwy adres.

Nasz etap obsługi obejmuje między innymi:

  • fizycznie zapoznanie się z asortymentem przeznaczonym do promocji;
  • przeprowadzenie analizy konkurencji i rynku na którym pracujesz w punktach sprzedaży;
  • wizytację punktów sprzedaży na etapie przed i po wdrożeniu Twojego produktu
  • udział naszych ekspertów w wewnętrznych konsultacjach trade marketingowych Twojej Firmy w celu przygotowania założeń promocji (na życzenie);
Świetnie sprawdzamy się także we wsparciu firm, które stawiają pierwsze kroki w przygotowywaniu działań oddolnych. Służymy pomocą w zakresie opracowania planu aktywności trade marketingowych oraz doboru odpowiednich narzędzi POS.
Krótko mówiąc Trade Marketing nie ma przed nami tajemnic.
Skontaktuj się z nami!