ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Uczestniczymy w procesie tworzenia stojaka reklamowego od początku

Od chwili rozpoczęcia współpracy wesprzemy przygotowania Twojej kampanii produktowej i pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej metody promocji przy użyciu narzędzi POS. Przedstawisz nam swoje założenia, a my pomożemy Ci w ich dopracowaniu i urzeczywistnieniu w postaci nośnika reklamowego, precyzyjnie ukierunkowanego na zakładany efekt promocyjno-sprzedażowy.

  • Głowisz się bez rezultatów nad właściwą formą dotarcia do grupy docelowej przy pomocy materiałów POS?
  • Brakuje Ci nowych pomysłów do przyciągnięcia uwagi potencjalnych odbiorców do Twojego produktu?
  • Masz dosyć powielania przez lata wciąż tych samych schematów?
  • Obawiasz się błędów technicznych w stojaku reklamowym – niestabilności, braku wytrzymałości konstrukcji, trudności w wygodnym transportowaniu do punktów sprzedaży?

Jeżeli tak, wówczas na pewno docenisz uczestnictwo specjalistów naszej Firmy w pracach projektowych nad przygotowaniem stojaka reklamowego optymalnie dopasowanego do potrzeb Twojej kampanii. Będzie to wartość dodana, którą otrzymasz przy współpracy z Nami. Zdjęcie z Klienta obowiązku opracowania koncepcji nośnika reklamowego i wykonywania projektu pod konkretne działania sprzedażowe jest naszym standardem. Dotyczy to również Ciebie.

Współpraca z naszą Firmą nie ogranicza się tylko do produkcji. To również wspólne opracowywanie założeń skutecznej promocji przy użyciu konkretnego produktu POS w fazie przedprodukcyjnej, a na dalszym etapie, monitorowanie i ulepszanie jego efektywności realnymi działaniami z naszej strony.

kolaz