ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Rzetelność i profesjonalna obsługa klientów

Obsługujemy Firmy o różnym formacie i wymaganiach. Bardzo dużo uwagi przykładamy do wysokiej jakości obsługi zleceniodawców.

Wiemy, że Twoim celem nie jest oglądanie i podziwianie portfolio naszych dotychczasowych realizacji, tylko przeprowadzenie skutecznej kampanii produktowej wspartej POS. Dlatego, począwszy od pierwszego spotkania, nie będziemy Cię zasypywali przykładami displayów, które wykonywaliśmy dla innych firm. Przeciwnie, od razu ruszymy z pracami nad ofertą skierowaną bezpośrednio do Ciebie.
 

Znamy perfekcyjnie cechy techniczne dowolnych rozwiązań POS, które oferujemy. Posiadamy i wykorzystujemy wiedzę na temat możliwości i ograniczeń występujących w różnych kanałach dystrybucji. Znamy specyfikę najrozmaitszych punktów sprzedaży. Dlatego wybór najlepszego displaya dla Twojej kampanii produktowej omówimy w szerokim kontekście i każdym możliwym aspekcie.

 

Jeżeli Twoja kampania produktowa POS wymaga konsultacji z zewnętrznym kontrahentem, wówczas również chętnie wesprzemy Cię merytorycznie. Nasze kompetencje i usługi wykraczają poza standard, którym jest konkretnie rozumiane zaprojektowanie i wyprodukowanie materiałów POS.