ikona telefonKONTAKT DO EKSPERTA:
Elżbieta Klimko +48 608 413 448
Olimpia Krakowska +48 608 413 558
e-mail office@emano.com.pl

Jesteśmy producentem i dostawcą materiałów reklamowych POS

W przypadku naszej Firmy, pod określeniem dostawca materiałów POS kryje się dużo więcej usług niż samo projektowanie i wytwarzanie.

Dostarczamy praktycznie każdy rodzaj materiałów POS. Jest to zaleta naszej Firmy. W jednym miejscu, bez czasochłonnych poszukiwań, zamówisz u nas projekt i wykonanie dowolnych materiałów reklamowych POS – tych znanych z rynku, oraz tych całkiem nowych i innowacyjnych. Jednak to, na co przede wszystkim zwracamy uwagę naszych Klientów to to, że na każdym etapie realizacji zlecenia otrzymają od nas jasno określoną pomoc marketingową i techniczną (inżynieryjną) w doborze optymalnych POS-ów do konkretnej kampanii promocyjnej produktów i usług.

Co to oznacza? Mianowicie to, że podczas współpracy z nami:

  • zapoznamy się z Twoim produktem;
  • zapoznamy się z rynkiem, na którym pracujesz i konkurencją, z którą rywalizujesz;
  • przeprowadzimy wizyty punktów sprzedaży;
  • na życzenie Klienta weźmiemy udział w konsultacjach wewnętrznych nad przygotowaniem kampanii produktowej Twojego działu marketingu / trade marketingu;

Dostarczamy naszym Klientom produkt kompletny pod względem technicznym i wizualnym, dopasowany do założeń kampanii reklamowej; produkt posiadający wszystkie cechy określone miejscem ekspozycji lub regułami narzucanymi przez dystrybutorów.